آموزش وردپرس

آموزش استفاده از شورت کات نظرات در وردپرس

امروز برای شما در سایت وب برای همه  آموزش استفاده از شورت کات نظرات در وردپرس رو آماده کردیم.

با استفاده از شورت کات ها شما قادر خواهید بود که سریعتر محتوای سایت خود را مدیریت کنید و باعث صرفه جویی در وقت میشود .در این مقاله سعی داریم نحوه استفاده از  شورت کات نظرات در وردپرس را برای شما بیان کنیم .میدواریم که این آموزش مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

بصضی وقتا ما در وب سایت خودمان تعداد زیادی دیدگاه‌‌ دریافت می‌‌کنیم، برای اینکه بتوانیم این دیدگاه ها را مدیریت کنیم می‌‌توانیم از شورت‌ کات‌‌ نظرات استفاده کنیم. در واقع این شورت‌کات‌ها به ما این  اجازه را میدهد که بتوانیم  ویرایش و مدیریت دیدگاه‌ها را به بهترین و سریعترین روش ممکن انجام دهیم .

این شورت‌‌کات‌‌ها به صورت پیش‌‌فرض در وردپرس ما  فعال نیستند . برای فعال کردن این شورت‌‌کات‌‌ها باید به پیشخوان وردپرس سپس به قسمت کاربران » شناسنامه شما برویم و قسمت مربوط به میانبرها یا همان شورت‌‌کات‌‌های صفحه کلید رو فعال کنیم.

شورت کات نظرات در وردپرس

بعد از زدن تیک فعال سازی میانبر ها باید در انتهای صفحه گزینه بروز رسانی تغییرات رو بزنید تا تغییرات لازم اعمال شود سپس به قسمت نظرات در پنل مدیریت میرویم.

مدیریت شورت کات نظرات در وردپرس

هنگامی که به قسمت دیدگاه‌‌ها و یا نظرات در پنل مدیریت می‌‌رویم می‌‌توانیم با فشار دادن کلمه J دیدگاه‌‌های بعدی خودمان رو بررسی کرده و همینطور با کلیک بر روی حرف K این امکان رو داریم که دیدگاه‌‌های قبلی رو مشاهده کنیم.

بریم به این مطلب
چگونه سایت مپ را را در وبمستر ثبت کنیم؟

وردپرس این امکان رو در اختیار ما قرار داده است  که دیدگاه‌‌هایی که کاربران در وبسایت قرار میدهند را  را تایید کنیم که در این مورد می‌‌تونیم از شورت‌‌کات A استفاده کرده که وقتی یک دیدگاه رو بررسی می‌‌کنیم با فشار دادن دکمه A آن دیدگاه را بررسی کنیم و برای پذیرفتن و یا نپذیرفتن تایید دیدگاه نیز می‌‌تونیم دکمه U رو فشار بدیم همچنین  برای حذف یک دیدگاه می‌‌توانیم از دکمه D استفاده کنیم.

همچنین با زدن کلمه R می‌‌توانیم به  یک دیدگاه پاسخ دهیم و برای ویرایش سریع یک دیدگاه‌‌ها باید کلمه Q را فشار دهیم همچنین موقعی که یک دیدگاه را حذف میکنیم برای بازگردانده آن از سطل زباله میتوانیم کلمه Z رو فشار دهیم.

مدیریت دسته جمعی نظرات وردپرس

برای تایید نظرات بررسی شده می‌‌تونیم از شورت‌‌کات Shift + A استفاده کنیم و برای حذف دیدگاه‌‌هایی که قبلا بررسی کرده‌‌ایم می‌‌تونیم از گزینه‌‌های Shift + D استفاده کنیم.

برای تایید نکردن و یا ردکردن دیدگاه‌‌های بررسی شده باید از شورت‌‌کات Shift + U استفاده کنیم. برای اینکه دیدگاه‌‌های بررسی شده رو به زباله‌‌دان منتقل کنیم می‌‌تونیم از Shift + T استفاده کنیم همچنین برای بازیابی دیدگاه‌‌هایی که به زباله‌‌دان انتقال دادیم باید Shift + Z رو انتخاب کنیم.

شاید در نگاه اول استفاده از این شورت کات‌ها برای ما سخت به نظر بیاد با خودتون بگید که حفظ کردن و یادگیری آن‌‌ها برای ما مشکل میباشد اما بعد از یادگیری و استفاده از آن‌‌ها متوجه می‌‌شویم که شورت‌‌کات‌ها کمک زیادی به ما کرده‌‌اند و ما با استفاده از آن‌‌ها زمان زیادی رو صرفه‌‌جویی کردیم و سرعت کارمان بسیار بالا رفته است.

بریم به این مطلب
اصول و قواعد محتوا نویسی در سایت
برچسب ها

محمد زندی

?مدیر سایت "وب برای همه" ,بیش از 4 سال است که در زمینه طراحی سایت و وردپرس فعالیت میکنم, عاشق بازاریابی و تولید محتوا, علاقه‌مند به دیجیتال مارکتینگ, امیدوارم که بتوانیم در "وب برای همه" مقالات و مطالب مفیدی رو برای شما عرضه کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن