آموزش وردپرس

رفع خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می کند در وردپرس

رفع خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می کند در وردپرس

از زمانی که نسخه جدید وردپرس رونمایی شد، بسیاری از افراد هنگام کار کردن با وب سایت خود با خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می کند روبرو می شوند.

این سایت مشکلات فنی را تجربه می‌کند. لطفا صندوق ورودی ایمیل مدیر سایت را برای راهنمایی‌ها بررسی نمایید.

متن کامل این خطا در پاراگراف بالا آمده است، شاید متن این خطا کمی گیج کننده باشد و در نگاه اول هیچ راه حلی برای آن پیدا نشود.

در این آموزش از “وب برای همه” در مورد علل بروز این خطا و روش های حل آن صحبت خواهم کرد.

علت خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می کند

این پیغام خطا در واقع همان ارور ۵۰۰ در وردپرس و یا خطای داخلی سرور است که در نسخه های جدید به این شکل نمایش داده می شود.

قبلا در مورد روش های حل خطای داخلی سرور توضیح داده بودم، اما وردپرس هوشمندتر از قبل عمل کرده و سعی می کند خودش این خطا را برطرف نماید.
خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می کند
هنگام بروز خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می کند در نسخه های ۵.۱ به بالاتر وردپرس، یک پیام به ایمیل مدیر سایت ارسال خواهد شد که مانند تصویر زیر اطلاعات کاملی در مورد علت بروز خطا ارائه می دهد.

بریم به این مطلب
راهکارهای مناسب  برای افزایش سرعت بارگذاری وردپرس

خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می کند

 

اکنون با مشاهده علت خطا می توانید افزونه یا قالبی را که سبب بروز این خطا شده است را از طریق آدرس های موجود در متن ایمیل غیرفعال کنید و مجددا به سایتتان دسترسی داشته باشید.

امکان ورود به پیشخوان وردپرس هنگام بروز خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می کند

 

پیش از این هنگام بروز خطای ۵۰۰، نمی توانستیم به پیشخوان سایت خود دسترسی داشته باشیم و باید با ورود به هاست خود مشکلات را برطرف می کردیم.

اما در نسخه جدید، می توانید حتی با بروز این خطا به پنل مدیریتی خود وارد شده و علت بروز خطا را برطرف کنید

همانطور که در تصویر ایمیل ارسالی هنگام بروز خطای این سایت مشکلات فنی را تجربه می کند مشاهده کردید، یک لینک نیز برای ورود به پیشخوان وردپرس ارسال شده است، با کلیک روی این لینک مانند حالت Recovery Mode ویندوز می توانید وارد پیشخوان خود شده و علت خطا را برطرف نمایید.

 

برچسب ها

محمد زندی

?مدیر سایت "وب برای همه" ,بیش از 4 سال است که در زمینه طراحی سایت و وردپرس فعالیت میکنم, عاشق بازاریابی و تولید محتوا, علاقه‌مند به دیجیتال مارکتینگ, امیدوارم که بتوانیم در "وب برای همه" مقالات و مطالب مفیدی رو برای شما عرضه کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن