آموزش وردپرساخبارافزونه وردپرس

ایجاد امکان ویرایش دیدگاه توسط کاربران در وردپرس با افزونه Simple Comment Editing

هنگامی که کاربری در وب سایت شما کامنتی درج می کند، دیگر امکان ویرایش آن را نخواهد داشت. از آنجایی که بخش کامنت ها پل ارتباطی میان شما و کاربرانتان است، بهتر است امکان ویرایش دیدگاه توسط کاربران به سایت خود اضافه کنید.

با این امکان کاربران شما می توانند پس از درج دیدگاه، دیدگاه خود را تغییر دهند و چنانچه می خواهند متنی به آن اضافه یا کم کنند، این ویژگی به راحتی در دسترسشان باشد.

در این آموزش از “وب برای همه” افزونه ای را معرفی می کنم که به کمک آن می توانید برای کاربران خود امکان ویرایش دیدگاه را نیز فراهم کنید.

 

⇐این مطلب را از دست ندهید»” افزایش سرعت و بهینه سازی سایت با افزونه GTmetrix for WordPress

ویرایش دیدگاه توسط کاربران در وردپرس

افزونه ای که در این آموزش برای اضافه کردن قسمت ویرایش به بخش کامنت ها معرفی می کنم، با عنوان Simple Comment Editing در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از ۲.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۹ را از کاربران خود به دست بیاورد.

اغلب وب سایت های وردپرسی امکان درج دیدگاه یا کامنت را برای کاربران خود فراهم کرده اند. همانطور که همیشه تاکید می کنم، بخش دیدگاه ها پل ارتباطی میان شما و کاربرانتان است، پس بهتر است شما نیز این قسمت را با مراجعه به تنظیمات دیدگاه ها برای سایت خود فعال کنید.

بریم به این مطلب
دانلود رایگان افزونه contact form 7 و ایجاد صفحه تماس با ما

اما ویرایش دیدگاه توسط کاربران می تواند شما را یک گام به جلو ببرد، شما می توانید این امکان را فراهم کنید تا کاربرانتان تا چند دقیقه پس از درج دیدگاه بتوانند در آن تغییرات دلخواه خود را ایجاد کنند.

برای این منظور ابتدا با کلیک روی دکمه زیر افزونه Simple Comment Editing را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه زیرمنویی با عنوان Simple Comment Editing در بخش تنظیمات پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه هدایت می شوید.

Edit Timer in Minutes: در این گزینه مدت زمانی که تمایل دارید کاربران پس از درج کامنت بتوانند آن را ویرایش کنند، بر حسب دقیقه وارد کنید.

اکنون کاربران پس از درج دیدگاه، می توانند آن را در بازه زمانی وارد شده ویرایش کنند.

ویرایش دیدگاه ها توسط کاربر ارسال کننده دیدگاه

همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می کنید، هنگام ویرایش دیدگاه توسط کاربران، آن ها می توانند دیدگاه خود را تغییر داده و یا حذف کنند.

برچسب ها

محمد زندی

?مدیر سایت "وب برای همه" ,بیش از 4 سال است که در زمینه طراحی سایت و وردپرس فعالیت میکنم, عاشق بازاریابی و تولید محتوا, علاقه‌مند به دیجیتال مارکتینگ, امیدوارم که بتوانیم در "وب برای همه" مقالات و مطالب مفیدی رو برای شما عرضه کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن