آموزش وردپرسافزونه وردپرس

دانلود رایگان افزونه Short URL برای ساختن لینک کوتاه مطالب

قطعا در بسیاری از وب سایت ها، لینک کوتاه مطالب را مشاهده کرده اید. لینک کوتاه، به لینک های گفته می شود که مختصر هستند وشما با کلیک بر روی آن ها به محتوای مورد نظر هدایت می شوید و می توانید آن ها را مشاهده کنید.

نحوه ایجاد لینک کوتاه در وردپرس

در اینجا قصد معرفی افزونه ای را داریم که با استفاده از آن، می توانید لینک‌های کوتاه ایجاد کنید.

افزونه short URL:

این افزونه که بسیار نیز محبوب می باشد، در مخزن وردپرس وجود دارد و توانسته بیشتر از ۶٫۰۰۰ نصب فعال را داشته باشد. همچنین امتیاز ۴٫۲ را نیز از کاربران کسب کرده است.

با استفاده از این افزونه در سیستم مدیریت محتوا وردپرس می توانید لینک کوتاه مطالب خود را ایجاد نمایید.

همچنین قابلیت مشخص کردن تعداد کاراکتر، افزودن عدد در لینک‌های کوتاه، و همچنین استفاده از حروف بزرگ و کوچک با استفاده از این افزونه برای لینک ها وجود دارد.

ایجاد لینک کوتاه

نحوه نصب و کاربرد افزونه کوتاه کننده لینک:

ابتدا آن را دانلود و نصب نمایید

به صفحه تنظیمات افزونه مراجعه کرده تنظیمات مورد نظر را اعمال نمایید.برای مثال:

  • با استفاده از تب parameters مشخص کنید که در لینک کوتاه شما، از چه نوع کاراکترهایی استفاده شود؟ حروف کوچک، حروف بزرگ و یا اعداد.
  • در بخش prefix، امکان اضافه کردن یک پیشوند دلخواه به لینک شما وجود دارد.
  • با استفاده از قسمت length حداکثر طول لینک یا همان تعداد کاراکتر را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که پیشوند جزء این کارکترها محسوب نمی شود.
بریم به این مطلب
آموزش ایجاد سطح دسترسی در هاست

به همین راحتی شما می توانید با استفاده از یک افزونه کاربردی، لینک کوتاه مطالب خود را ایجاد کنید. توجه داشته باشید که لینک کوتاه بسیار پر کاربرد می باشد. برای مثال، شما با استفاده از قرار دادن آن در شبکه های اجتماعی، قادر خواهید بود کاربران را به سمت محتوای وب سایت مورد نظر هدایت کنید.

با عضویت در کانال تلگرام قالب و افزونه وب برای همه هر روز یک قالب یا افزونه فروشی را به رایگان دانلود کنید.عضویت در کانال تلگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن