آموزش هاآموزش وردپرسافزونه وردپرس

دانلود رایگان افزونه Woo Coming Soon

افزونه woo coming soon هنگامی که شما می خواهید در فروشگاه  خود محصولاتی را وارد کنید که به زودی برای فروش آماده می‌شوند، مناسب است. با استفاده از این فزونه علاوه بر ایجاد محصولات جدید در ووکامرس، می توانید ویژگی های مانند ایجاد محصولات به زودی را در ووکامرس ایجاد نمایید.

معرفی افزونه woo coming soon

این افزونه د ر مخزن وردپرس به ثبت رسیده و شما برای استفاده می توانید آن را به راحتی دانلود نمایید. همچنین دارای بیش از ۲۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس توسط این افزونه ثبت شده است. برای ایجاد کردن محصولات به زودی در ووکامرس می توانید روی گزینه دانلود زیر کلیک نموده و این افزونه را دانلود کنید. سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب آن در وب سایت خود نمایید.

webforall.ir

نحوه استفاده از این افزونه:

استفاده از این افزونه مقداری متفاوت است. زیرا بعد از نصب کردن افزونه woo coming soon یک منو یا زیرمنو برای تنظیمات آن به پیشخوان وب سایت شما افزوده نمی شود.

شما می توانید برای اضافه کردن محصولی که به زودی در دسترس قرار می‌گیرد، بر روی دکمه محصولات و سپس افزودن جدید کلیک نمایید.

افزونه Woo Coming Soon

سپس، هنگامی که جزئیات محصول خود را اضافه کردید،  در ستون سمت چپ یک دکمه به عنوان coming soon را مشاهده می کنید. اگر روی این دکمه کلیک کنید محصول شما جزو لیست به زودی منتشر خواهد شد ها قرار میگیرد.

بریم به این مطلب
دانلود رایگان قالب journal-ژورنال فروشگاهی و فارسی

اگر شما وارد صفحه محصول شوید متنی با عنوان this product is coming soon را مشاهده خواهید کرد.افزونه Woo Coming Soon

نحوه نمایش محصولات

قابل ذکر است که در صفحه فروشگاه عنوان کامینگ سون به جای دکمه افزودن به سبد خرید برای محصول قرار گرفته می شود. پس برای مشتریان قابل نمایش است و آنان را ترقیب می کند که وب سایت شما در چند روز آینده دوباره بررسی کنند. در نهایت کاربران می توانند در صورت تمایل، آن محصولات را خریداری نمایند.افزونه Woo Coming Soon

این افزونه در کنار دیگر افزونه های سازگار با ووکامرس مثل افزونه چاپ صورت حساب در ووکامرس به شما کمک می کند تا امکانات وب سایت و فروشگاه خود را گسترش دهید.

با عضویت در کانال تلگرام قالب و افزونه وب برای همه هر روز یک قالب یا افزونه فروشی را به رایگان دانلود کنید.

عضویت در کانال تلگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن